Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semilská blecha 2007

2. 9. 2007

2.9.2007  

SEMILSKÁ BLECHA
(neof. závody agility)


Na cvičák jsme vyjeli asi v 8:15. Tam nás přivítali strakáči Lysien a Lopuch a kříženec Mirto s labrador Argim. Po chvíli dorazilo několik aut a cvičák se zaplnil pejsky všech možných barev a velikostí, většina byla domácích (včetně mě a Růži).

Vyndali jsme překážky a stavěl se první parkur- jumping pro štěnda..Ta byla moc šikovná a i když se jim občas muselo do něčeho pomoci a přesvědčit je, moc jim to šlo. 

2. parkur už se stavěl pro naši kategorii- začátečníci. Jumping byl moc pěkný a běhavý. Růženka do toho byla hezky zapálená a bežela krásně rychle. Do látkového tunelu jsme se sice strefili až napodruhé, ale byla jsem moc spokojená.

Další parkur byl pro závodníky, taky jumping a pak už se šlo na openy.

Jako1. šla opět štěnda, ze "zonovek" se jim tam objevila kladina. 

2. parkur se stavěl opět pro nás- začátečníky. Já s Růžou jsem šla zase první. Růženka běžela mooc pěkně, zato já mám co dohánět...

Po nás už beželi open jen závodníci a potom přišlo vyhlášení.

Já jsem se přesvědčila, že Růže to za pomoci super karamelového norského sýra a dobré nálady jde mooc hezky!!!! A tak jsem si za jumping odnesli 2. místo a bílou kokardu, za open 5. místo a celkově nám to dalo super 2. místo!! Růža dostala balení granulí, taky jsme dostali diplom a 3 pohledy super bíglíka. A abych nezapomněla, od pana Houhy (kterému moooc děkuju!!!) jsem dostala !!!výbornou!!! bonboriéru (hihík, občas se vyplatí být nejmladším členem závodu:o)). Pan Houha měl s sebou bonboriéry 2- tu druhou jsme si všichni rozdělili, patřila totiž tomu nejsympatičtějšímu psovodovi závodu a to jsme přeci všichni, néé??

Atmosféra byla super přátelská, někteří pejsci si sice občas museli něco mezi sebou vyjasnit, ale nebylo to nic vážného. Růženka byla po celou dobu moooc moooc hodná, sice měla respekt k velkým psům a k cizím lidem byla nedůvěřivá, ale pusinky nakonec taky rozdávala....

Takže závody super a už se těšíme na příští rok!!!! 

                                   Klára s Růženkou:o)))